^ Back to Top

Mazowiecka Liga Karate Kyokushin

17 listopada 2018 w Michałowicach rozegrano kolejną edycję Ligi Karate zorganizowaną przez Klub Sportowy Zdrowie i Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego. Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin reprezentowali:  Julia Czajka, Kuba Kałuski, Amelia Amelia i Karolina Sakowska. W turnieju brało udział ponad 140 karateków z kilkunastu klubów karate z województwa mazowieckiego.

Nasi zawodnicy, po stoczeniu wyczerpujących walk zajęli następujące miejsca: Julia Czajka II miejsce, Amelia Osica, Karolina Sakowska  zajęły III miejsca w swoich kategoriach wagowych. Kuba Kałuski trafił w swojej pierwszej walce na późniejszego zwycięzcę swojej kategorii i przegrał tocząc wyrównaną walkę na macie. Wszyscy nasi zawodnicy wykazali się dobrymi umiejętnościami technicznymi i wolą walki, co dobrze rokuje na następne zawody.