^ Back to Top

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w KATA

W sobotę 21 maja 2022 r. w Grodzisku Mazowieckim, zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Kata. Organizatorem Mistrzostw był Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego, którego członkiem jest Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai. Do walki o medale stanęło ponad 100 karateków z wielu klubów zrzeszonych w OZKWM. Nasz Klub, do rywalizacji na macie, wystawił 22 karateków w różnych kategoriach wiekowych. Kata wykonywano indywidualnie oraz w trzyosobowych drużynach. Wszyscy sędziowie podkreślali wysoki poziom techniczny zawodników wykonujących kata. W trakcie trudnej rywalizacji, z wymagającymi przeciwnikami, nasi zawodnicy zajęli miejsca medalowe w konkurencjach drużynowych i indywidualnych. Indywidualnie medale zdobyły:

Cichosz Hanna, Jakubiak Katarzyna, Osica Amelia, Zęgota Aleksandra, Zielińska Nikola.